Wirtualny spacer cennik

Ile kosztuje wirtualny spacer?

Często jesteśmy pytani, ile kosztuje zrobienie wirtualnego spaceru. Poniżej znajduje się zestawienie wszystkich usług, które świadczymy klientom, od naszej szerokiej oferty wirtualnych spacerów 360 stopni po nasze wysokiej jakości usługi produkcji wideo. Wszystkie z ich odpowiednimi cenami, dzięki czemu nie musisz bawić się w zgadywanie, aby dowiedzieć się, jak opłacalne są nasze narzędzia dla Twojej firmy.

Wirtualny przewodnik po podstawowych cenach

Poniżej znajduje się nasz podstawowy przewodnik po cenach netto, który pomoże Ci lepiej zrozumieć, jaki typ wirtualnego spaceru najlepiej sprawdzi się do zaprezentowania Twojej firmy lub nieruchomości.

Jak obliczyć cenę wirtualnego spaceru?

Głównym czynnikiem wpływającym na to, jak wyceniamy nasze wirtualne spacery 360 stopni jest liczba panoram, które musimy wykonać, aby skutecznie zaprezentować daną przestrzeń.

Powierzchnia firmy to świetny sposób na oszacowanie ceny wirtualnego spaceru, jednak nie jest to ostateczny czynnik, ponieważ niektóre firmy mają bardziej otwarty układ niż inne, co oznacza, że do wykonania może być mniej panoramicznych zdjęć 360 stopni, aby stworzyć wirtualny spacer po ich przestrzeni. I odwrotnie, czasami małe firmy są pełne zwrotów akcji, co z kolei oznacza więcej zdjęć sferycznych potrzebnych do zaprezentowania danej przestrzeni.

wirtualny spacer googlewirtualny spacer google
3dvista virtual tour3dvista virtual tour
Matterport wirtualny spacerMatterport wirtualny spacer

Małe wirtualne spacery

500 zł - Wirtualny spacer Google

700 zł - Wirtualny spacer dedykowany 360°

700 zł - Wirtualny spacer 3D Matterport

Zawiera do 10 panoram 360 stopni

Ogólnie nadaje się do mniejszych sklepów detalicznych, restauracji, kawiarni i małych mieszkań w ramach jednej głównej przestrzeni.

Średnie wirtualne spacery

700 zł - Wirtualny spacer Google

900 zł - Wirtualny spacer dedykowany 360°

900 zł - Wirtualny spacer 3D Matterport

Zawiera do 20 panoram 360 stopni

Nadaje się do nieco większych przestrzeni z niewielką liczbą kluczowych obszarów, takich jak kliniki, salony wystawowe, siłownie, mniejsze domy. Ta opcja jest naszym bestsellerem.

Duże wirtualne spacery

1100 zł - Wirtualny spacer Google

1500 zł - Wirtualny spacer dedykowany 360°

1500 zł - Wirtualny spacer 3D Matterport

Zawiera do 30 panoram 360 stopni

Idealny do wielu dużych obszarów, takich jak miejsca wydarzeń, zabytki i centra obywatelskie.

Wirtualne spacery XL

400 zł / 10 panoram - Wirtualny spacer Google

500 zł / 10 panoram - Wirtualny spacer dedykowany 360°

500 zł / 10 panoram - Wirtualny spacer 3D Matterport

Wszelkie wycieczki obejmujące ponad 30 panoram

Idealne dla firm z dużą liczbą miejsc, takich jak hotele, uniwersytety i większe obiekty eventowe.

Wirtualne spacery Google

Od 500 zł (cena podstawowa)

Wirtualne wycieczki Google zwiększają widoczność Twojej firmy w sieci. W większości scenariuszy wykonują pracę bez potrzeby dodatkowej ingerencji czy poprawek. Dodanie wirtualnej wycieczki po Twoim lokalu do Map zapewnia wszystkie korzyści, jakie daje technologia Google Street View: większą ekspozycję, bardziej szczegółowe informacje o firmie, oraz większą liczbę wizyt w Twojej lokalizacji. Sugerujemy korzystanie z wirtualnych wycieczek Google dla firm z zamkniętą przestrzenią w jednym głównym obszarze. 

Wirtualne spacery dedykowane

Od 700 zł (cena podstawowa)

Nasze niestandardowe wirtualne wycieczki są budowane od podstaw. Są w pełni dostosowane do Twojej marki i płynnie integrujące się z Twoją obecnością w sieci. Zapewniają użytkownikowi wrażenia, które są skoncentrowane na ich konkretnych potrzebach. Nie ma nic bardziej spersonalizowanego niż wirtualny spacer dedykowany 360°.

Ogromna gama dodatków i funkcji, które możemy uwzględnić w szytym na miarę wirtualnym spacerze jest dosłownie nieskończona, a ze względu na charakter każdej wycieczki, która jest całkowicie ręcznie dostosowana do Twoich wymagań, niemożliwe jest podanie tutaj ostatecznego cennika. Daj nam znać, jak wyobrażasz sobie swoją wymarzoną, wirtualną prezentację i jakie funkcje miałaby zawierać, a my pomożemy Ci zrealizować ten pomysł i przedstawimy dokładną wycenę.

Wirtualne spacery 3D Matterport

Od 700 zł (cena podstawowa)

Wirtualne spacery Matterport to standard branżowy, który oferuje prostą, ale skuteczną metodę przeprowadzania wirtualnych odwiedzin wielu nieruchomości za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Nasze wirtualne wycieczki Matterport umożliwiają agentom zaoferowanie sprzedawcy wypróbowanej i przetestowanej metody zwiększenia liczby wyświetleń, przełamania początkowych barier czasowych i zaufania oraz zachęcenia wstępnie zakwalifikowanych nabywców do fizycznego obejrzenia nieruchomości.

filmowanie dronemfilmowanie dronem

Chcesz otrzymać wycenę?

Ceny naszych wirtualnych wycieczek zaczynają się od 500 zł i są oparte na konkretnych wymaganiach naszych klientów. Biorąc pod uwagę najlepszą dla ciebie opcję, zaoferujemy dostosowaną do Twoich potrzeb cenę.

Masz inne pytania?

Po prostu wypełnij nasz formularz szybkiej odpowiedzi, aby zadać nam wszelkie pytania lub  zadzwoń do nas pod numer +48 696 745 316, porozmawiaj z nami na żywo tutaj lub wyślij e-mail na adres geovid@kontakt.pl

Staramy się odpowiadać na wszystkie przesłane formularze i zapytania e-mailowe w ciągu 15 minut.

Formularz kontaktowy:

Google Street View rekomendowany fotograf
Google Street View rekomendowany fotograf
Google Street View rekomendowany fotograf
Google Street View rekomendowany fotograf

Produkcja wideo

Od 900 zł (cena podstawowa)

Nasza usługa produkcji wideo daje naszym klientom możliwość wykorzystania mocy profesjonalnych treści na poziomie reklamowym, aby opowiedzieć swoją historię w sposób, którego nigdy nie zapomną. Dzięki temu klienci chętniej wykonają następny krok i nawiążą z Tobą współpracę, niezależnie od tego, czy chodzi o zakup Twojego produktu, czy o nakłonienie ich do umówienia się na spotkanie.

Dodatkowe opcje wirtualnych spacerów

300 zł - Dodatkowe znaczniki w wirtualnym spacerze dedykowanym lub Matterport

200 zł - Publikacja w Street View wirtualnego spaceru dedykowanego lub Matterport

300 zł - Przedłużony hosting wirtualnego spaceru dedykowanego lub Matterport

Dodatkowe opcje nie dotyczą wirtualnych spacerów Google.

Dron

700 zł  - Pakiet 20 zdjęć

900 zł  - Krótki 2 min film

1200 zł - Film > 2 min

Nasze usługi obejmują zarówno fotografię i filmowanie z powietrza, jak i zdjęcia 360°. Jedną z opcji jest spacer wirtualny nad Twoją nieruchomością.

wirtualne spacery cennik
wirtualne spacery cennik

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt wirtualnej wycieczki 3D i zobaczyć, ile będzie kosztował.