Streaming live, Rejestracje filmowe

Transmisje na żywo

Kompleksowa realizacja nagrań i transmisji video z wydarzeń takich jak konferencje, wykłady, koncerty i spektakle na terenie całego kraju. Realizujemy streaming klasyczny, lub hybrydowy - połączony z telekonferencją (Zoom, Skype, Teams) dla nieskończonej liczby odbiorców online. Zapewniamy najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Live streaming dostępny jest na wszystkie popularne platformy (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter). Również możliwość transmisji na kilka platform jednocześnie. Interaktywne uczestnictwo widzów poprzez system komentarzy wyświetlanych na ekranie. Dzięki funkcji czatu można na żywo podtrzymywać kontakt z oglądającymi.

STREAMING LIVE

Konferencje, szkolenia, warsztaty naukowe, koncerty, spektakle teatralne. Streaming z kilku kamer wysokiej rozdzielczości na najpopularniejsze platformy społecznościowe. Dzięki systemowi komentarzy z mediów społecznościowych (np. Facebook, YouTube) wyświetlanych na pasku w dolnej części ekranu, widzowie transmisji mają możliwość czynnego udziału w wydarzeniu.

WEBINARIUM

Webinarium, to jedna z najlepszych form prowadzenia szkoleń i warsztatów, konferencji, podczas których możliwa jest komunikacja w obie strony. Webinary to możliwość interakcji z widzami w czasie rzeczywistym. Webinar może przybrać na przykład formę szkolenia, w którego trakcie widzowie mogą udzielać się w dyskusji na dostępnym czacie.

NAGRANIE I POSTPRODUKCJA

Materiał wideo może być rejestrowany. Świadczymy usługi podstawowej i pełnej postprodukcji: montaż, dodanie plansz graficznych i podpisów. Dostosujemy Twój materiał do potrzeb emisji lub publikacji w odpowiedniej rozdzielczości i jakości.

  • Streaming na wszystkie urządzenia. Dostosowany do wszystkich platform, komputerów, tabletów i smartfonów.

  • Jakość obrazu i dźwięku. Transmisje i nagrania w jakości 1080p, wykorzystując wyłącznie profesjonalne kamery i miksery wizyjne. Również dźwięk zapewniamy w najwyższej jakości. Podczas każej transmisji wykorzystujemy systerm transmisji Blackmagic Design.

  • Własne logo i szata graficzna. Logo lub tekst na górze ekranu oraz plansze: początkowa i końcowa sprawą, że transmisja będzie wyglądała profesjonalnie i zgodnie z identyfikacją graficzną Twojej firmy.

  • Funkcja czatu i video-rozmowy. Każdą transmisję live można rozszerzyć o możliwość zadawania pytań od widzów. Za pomocą funkcji chat (z moderowaniem) pytania od publiczności są zbierane na bieżąco. Zapewniamy także funkcję wideo rozmowy, wykorzystywaną dla gościa, który nie mógł się pojawić. Funkcja chat-u umożliwia komunikację z prowadzącym webinarium np. do zadawania pytań. Komunikacja wideo w czasie rzeczywistym, możliwość zadawania pytań, dyskusji podczas wydarzenia

  • Dostępność transmisji dla każdego w dowolnej lokalizacji.

  • Możliwość podłączenia dodatkowego źródła z prezentacją, filmem czy ekranem komputera, tabletu lub smartfona.

  • Dostęp do nagranych materiałów online.

  • Możliwość transmisji jednokamerowej. Minimalizacja kosztów poprzez użycie jednej (profesjonalnej) kamery z operatorem lub bez operatora. Wszystkie pozostałe elementy, czyli system produkcyjny, elementy grafiki oraz obsługa pozostają bez zmian.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE