Wirtualny spacer cena

Cena wirtualnego spaceru – ile będzie kosztować moja wirtualna wycieczka?

Gdybyśmy mieli wybrać jedno pytanie, które wielokrotnie zadają nam nasi klienci i potencjalni klienci – to z pewnością jest to cena wirtualnego spaceru. To całkowicie normalne, że chcesz wiedzieć, ile zapłacisz, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą wpływać na cenę wirtualnej wycieczki, odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest prosta. Z tego powodu stworzyliśmy ten przewodnik, który pomoże Ci określić koszt wirtualnej wycieczki, wyjaśniając czynniki, które na niego wpływają, za pomocą cen i przykładów.

Ile kosztuje wirtualny spacer 3D?

Cena wirtualnego spaceru decyduje o tym, czy jest on właściwym wyborem dla Ciebie, Twojej firmy lub miejsca, które chcesz zaprezentować. Wpływa również na to, jakie funkcjonalności otrzymasz i jaki rodzaj wirtualnej wycieczki będzie dla Cibie najlepszy.

Nie wszystkie wirtualne spacery są takie same, dlatego ważne jest, abyś wiedział, co możesz otzrymać za swoje pieniądze. Niektórzy mylą wycieczki 360° z wycieczkami wideo. Wyjaśniliśmy różnicę, abyś dokładnie wiedział, czego potrzebujesz.

Kiedy badasz koszt wirtualnego spaceru, rodzaje i korzyści, jakie z niego płyną, pamiętaj, że celem wirtualnej wycieczki jest działanie w twoim konkretnym przypadku. Aby to osiągnąć, musisz opracować wstępny budżet i plan oraz uzyskać ogólne zrozumienie tego, za co płacisz i czy są jakieś długoterminowe koszty.

Ocena Twoich celów, oczekiwanych rezultatów i dostępnej przestrzeni pomoże nam ustalić, czy potrzebujesz specjalnych rozwiązań, i na tej podstawie zaproponujemy Ci spersonalizowane rozwiązanie. To, co sprawdza się u kogoś innego, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie.

Należy pamiętać, że wszystkie ceny wirtualnych spacerów, zarówno w przypadku projektów mieszkaniowych, jak i komercyjnych, są jedynie szacunkami opartymi na naszym doświadczeniu w świecie rzeczywistym. Koszty wirtualnych spacerów mogą się znacznie różnić w zależności od wybranego rozwiązania, miejsca zamieszkania, wybranego dostawcy i wielu innych czynników.

Jak obliczyć cenę wirtualnego spaceru?

Głównym czynnikiem wpływającym na to, jak wyceniamy nasze wirtualne spacery 360 stopni jest liczba panoram, które musimy wykonać, aby skutecznie zaprezentować daną przestrzeń.

Powierzchnia firmy to świetny sposób na oszacowanie ceny wirtualnego spaceru, jednak nie jest to ostateczny czynnik, ponieważ niektóre firmy mają bardziej otwarty układ niż inne, co oznacza, że do wykonania może być mniej panoramicznych zdjęć, aby stworzyć wirtualny spacer po ich przestrzeni. I odwrotnie, czasami małe firmy są pełne zakamarków, co z kolei oznacza więcej zdjęć sferycznych potrzebnych do zaprezentowania danej przestrzeni.

wirtualny spacer googlewirtualny spacer google
3dvista virtual tour3dvista virtual tour
Matterport wirtualny spacerMatterport wirtualny spacer

Ile kosztuje wirtualny spacer 3D po domu?

Cena wirtualnego spaceru po nieruchomościach mieszkalnych wynosi od około 700 zł (+VAT) dla małych mieszkań. Co jest wliczone w koszt wirtualnej wycieczki?

Profesjonalista zeskanuje dom w 3D, aby właściwie uchwycić całą posiadłość. Ale to nie wszystko. To, co dzieje się później, decyduje o jakości wirtualnego spaceru i jego funkcjonalności. Dlatego postprodukcja łącząca wirtualną wycieczkę jest nieodzowną częścią tego procesu.

Ceny wirtualnych wycieczek w dużej mierze zależą od wielkości nieruchomości, skali i jej złożoności. Na przykład wirtualna wycieczka po kawalerce zajmie znacznie mniej czasu i wysiłku niż wirtualna wycieczka po dużej wiejskiej posiadłości z 6 sypialniami. Większość dobrych dostawców wirtualnych wycieczek będzie w stanie całkiem dobrze oszacować koszt stworzenia wirtualnej wycieczki na podstawie przybliżonego metrażu nieruchomości.

Rozmiar nie jest jedynym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jednak złożoność nieruchomości może odgrywać ważną rolę w określaniu kosztu wirtualnej wycieczki po domu. Stary domek z mnóstwem małych wnęk, krętymi schodami i ciasnymi przestrzeniami na poddaszu może być trudniejszy do skanowania 3D niż nowoczesna nieruchomość o podobnej powierzchni kwadratowej. Jeśli uważasz, że Twoja nieruchomość może mieć jakieś wyjątkowe lub nietypowe cechy, ważne jest, aby porozmawiać z dostawcą wirtualnych spacerów i poinformować go, zanim przyjedzie na miejsce, aby zapobiec niespodziewanemu wzrostowi kosztów.

Jeśli interesują Cię ceny wirtualnych spacerów po nieruchomościach, dowiesz się, że wielu dostawców wirtualnych wycieczek oferuje również zniżki właścicielom nieruchomości, agentom nieruchomości lub deweloperom, którzy chcą utworzyć więcej niż jedną wirtualną wycieczkę po mieszkaniu. Jeśli więc myślisz o wprowadzeniu wirtualnych wycieczek po więcej niż jednym wnętrzu, rozmowa z dostawcą może być korzystna, gdy zapytasz o koszty.

Cena wirtualnej wycieczki komercyjnej – jak się ją oblicza?

Nadal obowiązują te same czynniki, które określają cenę wirtualnej wycieczki po mieszkaniu, jednak projekty komercyjne różnią się znacznie w zależności od miejsca. Lokalna restauracja będzie (prawdopodobnie) miała zupełnie inny rozmiar i kształt niż 12-piętrowy biurowiec w centrum miasta.

Każdy klient może mieć bardzo różne cele, które chce osiągnąć dzięki wirtualnej wycieczce: siłownia może chcieć zwiększyć liczbę nowych członków, placówka edukacyjna chce przyciągnąć chętnych do nauki, galeria może planować przybliżyć wirtualnie wystawę i wstępnie ją zaprezentować, agent nieruchomości komercyjnych może chcieć po prostu zaprezentować piękną przestrzeń potencjalnym najemcom.

Wszystkie te rzeczy i więcej określają cenę wirtualnego spaceru. Komercyjne wirtualne spacery zaczynają się już od 500 (+VAT) zł dla małych pomieszczeń w oparciu o przestrzeń fizyczną, zakres projektu, cele, jakie ma osiągnąć.

filmowanie dronemfilmowanie dronem
wirtualny spacer 3d
wirtualny spacer 3d
wirtualny spacer 3d
wirtualny spacer 3d
wirtualny spacer po biurzewirtualny spacer po biurze
wirtualny spacer monopoliswirtualny spacer monopolis

Jaki jest rozmiar przestrzeni?

Plany pięter mogą być niezwykle pomocne, ale znajomość przynajmniej przybliżonego metrażu zwykle pomaga zawęzić koszt spaceru. Wiemy, że czasami uzyskanie tych informacji może być trudne, zwłaszcza jeśli jest to starsza przestrzeń handlowa, w której plany pięter mogą zostać utracone lub nieaktualne. Jeśli nie jest możliwe uzyskanie planów pięter lub przybliżonego metra kwadratowego, zwykle wystarczy kilka zdjęć przestrzeni / obszarów, które chcesz uwzględnić w wirtualnej wycieczce, aby sporządzić oszacowanie.

Jakie są Twoje cele?

Posiadanie jasnego obrazu tego, kto będzie odbiorcą Twojego wirtualnego spaceru może być bardzo przydatne, Na przykład jedna siłownia może być atrakcyjna dla zapalonych fanatyków fitnessu, podczas gdy inna może chcieć czuć się przystępna dla początkujących nowych członków. Zrozumienie rynku docelowego pomoże nam wycieczek znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Dokładna cena wirtualnego spaceru — uzyskaj wycenę już dziś

Istnieje wiele innych czynników, które mogą mieć wpływ na cenę wirtualnego spaceru, takich jak 3D vs 360, interaktywne znaczniki danych i funkcjonalność VR, aby wymienić tylko kilka. Jeżeli potrzebujesz więcej wyjaśnień, zadzwoń do nas.

Mamy nadzieję, że lepiej rozumiesz potencjalną cenę, w tym ogólny zakres cen wirtualnych spacerów mieszkaniowych i komercyjnych, oraz czego możesz się spodziewać, gdy zdecydujesz się na zakup wirtualnego spaceru. Jak wspomnieliśmy, wszystko tutaj jest po prostu szacunkowe, a ostateczna cena może się nico różnić Jeśli chcesz poznać rzeczywistą cenę wirtualnego spaceru dla Twojej konkretnej sprawy, chętnie Ci pomożemy. Po prostu opowiedz nam o swojej nieruchomości lub firmie poniżej, a my sporządzimy spersonalizowaną, niezobowiązującą wycenę.

wirtualne spacery geovid
wirtualne spacery geovid
wirtualne spacery 3d
wirtualne spacery 3d

Formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt wirtualnej wycieczki 3D i zobaczyć, ile będzie kosztował.